سه میکروفون برتر در تولید محتوا

اگر کسب و کاری دارید یا می خواهید کسب و کاری را شروع کنید، مهم ترین نکته برای مرغوب شدن محتوا شما، نحوه و ابزار تولید محتواست.

سه میکروفون برتر در تولید محتوا

اگر کسب و کاری دارید یا می خواهید کسب و کاری را شروع کنید، مهم ترین نکته برای مرغوب شدن محتوا شما، نحوه و ابزار تولید محتواست. ابزار محتوا می تواند تاثیر بسزایی بر کیفیت محتواهای شما بگذارد. بسیاری از افرادی که در محتوای خود از ویدیو و صدا استفاده می کنند و محصولات خود را معرفی می کنند، نیاز به ابزاری دارند که کیفیت محتوا را بالا ببرد. مهم ترین این ابزار شامل دوربین باکیفیت، نورپردازی مناسب و میکرفون باکیفیت است. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی سه میکروفون برتر در تولید محتوا بپردازیم.

میکروفون ها در انواع استودیویی، یقه ای و شات گان تقسیم می شوند. شما برای تولید محتوا در یوتیوب، اینستاگرام، پادکست یا هر محتوا دیگری، برای رساندن کامل صدای خود به مخاطبان، به میکروفون باکیفیت نیاز دارید. مثلا بسیاری از افرادی که در زمینه ضبط موسیقی فعالیت می کنند، از میکروفون های استودیویی استفاده می کنند. بیشتر افرادی که به صورت استریم و در یوتیوب فعالیت می کنند از میکروفون شات گان برای تولید محتوا استفاده می کنند. در ادامه سه میکروفون برتر در تولید محتوا در هر زمینه را به شما معرفی می کنیم.

  1. Comica BoomX-D

از بهترین میکروفون های یقه ای برای تولید محتوا، می توان به میکروفون Comica BoomX-D اشاره کرد. یکی از تفاوت هایی که برند Comica در ساخت این سری از میکروفون های خود برای تولید محتوا بکار گرفته است، دو فرستنده می باشد. منظور از دو فرستنده یعنی این میکروفون توانایی دارد تا همزمان صدای دو نفر را ضبظ کند. توانایی که در دیگر سری های میکروفون این برند دیده نمی شد. از نظر ساختاری این میکروفون، اندازه کوچکی داشته و بی سیم می باشد.

میکروفون Comica BoomX-D، فیلتر نرم کنندگی صدا را دارد. این فیلتر فرکانس های بالا یا پایینی که گوش افراد را اذیت می کند را حذف می کند. همین باعث می شود تا افراد شونده، گوششان در هنگام شنیدن صداهای ضبط شده توسط این میکروفون اذیت نشود. توانایی وایرلس در انتقال صدای ضبط شده به باندها، از دیگر توانایی های این میکروفون باکیفیت است. به دلیل اتصال راحت این میکروفون به یقه، بسیاری از افرادی که تولید محتوا در اینستاگرام انجام میدهند و محصول خود را معرفی می کنند، از این میکروفون برای تولید محتوا خود استفاده می کنند.

سه میکروفون برتر در تولید محتوا

  1. CVM-V30 Lite BR

یکی از سه میکروفون برتر در تولید محتوا، میکروفون CVM-V30 Lite BR هستش. این میکروفون که در دسته میکروفون های شات گان قرار می گیرد، وزن بسیار کمی دارد و به راحتی قابل اتصال بر دوربین می باشد. در بخش پشتی این میکروفون، دکمه ای برای انتخاب گیرنده قرار دارد. شما به کمک این دکمه می توانید نوع گیرنده خود را تنظیم کنید. این میکروفون به عنوان یکی از بهترین میکرفون ها برای افراد استریمر و یوتیوبر بحساب می آید.

  1. BOYA BY-M1000

یکی از بهترین میکروفون ها برای تولید محتوا موسیقی، میکروفون BY-M1000 می باشد. این میکروفون که در دسته میکروفون های استودیویی قرار می گیرد، از کندانسوری با دیافراگم بزرگ ساخته شده است. این کندانسور به افراد اجازه می دهد تا بتوانند صدا را در سه حالت یک جهته، کاردیوئید و همه جهته را تنظیم کنند. طول سیم این میکروفون حدود 3 متر بوده و شما به راحتی می توانید در فاصله دور از این میکروفون استفاده کنید.

امید محبوبی

بیش از 16 سال از اولین کسب و کار اینترنتی من میگذره. روزایی که با 100 هزار تومن اون هم به صورت شراکتی! فروشگاه اینترنتی فروش فیلم و سریال رو به نام BuyIrani راه اندازی کردم. طی این سال‌ها کسب و کارهای آنلاین دیگری هم راه اندازی کردم و در استارتاپ‌های جذابی سابقه فعالیت داشتم. الان هم می‌خوام تجربیاتم رو که تنها با عشق و علاقه بدست آمد نه تحصیلات مرتبط آکادمیک در مجموعه خودم باهاتون به اشتراک بزارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا