معرفی 4 سایت برای دانلود عکس محتوا

معرفی برترین سایت‌های دانلود عکس برای محتوا

معرفی 4 سایت برای دانلود عکس محتوا

امروزه سایت ها و شبکه های اجتماعی، نرم افزارها و پادکست ها دنیای جدیدی از ارتباطات را رقم زده اند؛ اطلاعاتی بسیار گوناگونی هر روزه میان میلیون ها نفر در سراسر جهان رد و بدل می شود که دارای توضیحات و تصویرهایی برای درک بهتر مطلب می باشند. به مطالبی که اینگونه دارای ساختار بوده و برای مخاطب قابل فهم است، محتوا می گویند.

بسیاری از محتواهای موجود در فضای مجازی، اغلب تنها به صورت نوشته ی کوتاه یا بلند هستند بدون اینکه هیچ تصویر خاصی برای بهتر درک کردن موضوع در آن گنجانده شود. اما برخی محتواهای دیگر وجود دارند که برای فهم بیشتر نیازمند وجود عکس و تصویر می باشند به طوری که گویی متن بدون تصویر، نصفه و نیمه به نظر می رسد. در خیلی از این موارد در هنگام نوشتن محتوای مورد نظر، امکان گرفتن عکس توسط گوشی و دوربین خودمان نیستیم و احتیاج داریم که در جای دیگر به دنبال این تصاویر بگردیم. در این زمان، به دلایلی مانند حق کپی رایت و حقوق ناشران، و یا نامعلوم بودن صاحب آن، مشکلاتی را در پیدا نمودن عکس ها خواهیم داشت. در این زمان، سایت های دانلود عکس برای محتوا به کمک مان می آیند.

امروزه سایت های گوناگونی اقدام به انتشار تصاویر خام و مناسب برای محتواهای گوناگون نموده اند. اگر شما یکی از این نویسندگان هستید که برای محتوای خود نیاز به عکسی خوب و با کیفیت که منع قانونی برای استفاده از آن وجود نداشته باشد دارید، به شما پیشنهاد میکنیم تا به خواندن این نوشتار ادامه دهید؛ در اینجا 4 سایت برای دانلود عکس به شما معرفی می گردد که میتواند بسته به نیاز شما، در مواقع مختلف به یاری تان بیاید.

معرفی 4 سایت برای دانلود عکس محتوا

  • سایت فری‌پیک (Freepik):

این سایت یکی از مشهورترین و محبوب ترین سایت ها در زمینه دانلود عکس برای محتوا با موضوعات مختلف می باشد. سایت فری پیک دارای دو بخش رایگان و غیررایگان بوده که شما می توانید از آن ها استفاده کنید.

  • سایت پیک‌جامبو (Picjumbo):

سایتی مملو از عکس های زیبا و گوناگون که می توانید درباره ی هر موضوعی، عکسی مناسب پیدا کنید. موسس این سایت نیز یک عکاس می باشد. استفاده از عکس های این سایت نیازی به اخذ مجوز ندارد.

  • سایت پیکسل (Pexels):

در صورتی که وقت یا حوصله برای گشتن دنبال یک عکس مناسب ندارید، این سایت بهترین پیشنهاد برای شما می باشد. مجموعه ای از عکس های گوناگون و متنوع که به صورت مجموعه ای گرد آوردی شده و تماما رایگان است.

  • سایت آنسپلش (Unsplash):

بزرگترین سایت دانلود عکس به صورت رایگان، سایت آنسپلش می باشد؛ این سایت دارای تصاویری با کیفیت بالا بوده و تنوع بسیاری نیز دارد، برای هر موضوعی می توانید در این سایت، عکس دلخواه خود را پیدا کنید. برای دسترسی به عکس های این سایت نیاز است که یک حساب کاربری ایجاد نمایید. همچنین می توانید اطلاعات مربوط به دوربینی که هر عکس با آن گرفته شده و یا تنظیمات اعمال شده بر روی آن را نیز بخوانید.

امید محبوبی

بیش از 16 سال از اولین کسب و کار اینترنتی من میگذره. روزایی که با 100 هزار تومن اون هم به صورت شراکتی! فروشگاه اینترنتی فروش فیلم و سریال رو به نام BuyIrani راه اندازی کردم. طی این سال‌ها کسب و کارهای آنلاین دیگری هم راه اندازی کردم و در استارتاپ‌های جذابی سابقه فعالیت داشتم. الان هم می‌خوام تجربیاتم رو که تنها با عشق و علاقه بدست آمد نه تحصیلات مرتبط آکادمیک در مجموعه خودم باهاتون به اشتراک بزارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا