ویژگی های مهم واتساپ بیزینس

آشنایی با 4 ویژگی کهم واتساپ بیزینس

ویژگی های مهم واتساپ بیزینس

بیش از یک دهه از معرفی برنامه واتساپ می گذارد. باتوجه به آمارهای بدست آمده، این برنامه جز 5 برنامه محبوب در رسانه های اجتماعی است که افراد می توانند به کمک آن با هم در ارتباط باشند. این برنامه مانند برنامه های دیگر از قابلیت های متنوعی مانند وصل شدن به Desktop، تماس ویدیویی و صوتی دارد. در ابتدا این برنامه برای مصارف شخصی افراد استفاده می شد. اما با گسترش کسب و کار، شرکت فیسبوک به فکر ساخت برنامه ای برای سهولت کار افرادی که کسب و کار دارند افتاد و برنامه واتساپ بیزینس را طراحی و روانه بازار کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی ویژگی های مهم واتساپ بیزینس بپردازیم.

واتساپ بیزینس

در نیمه اول سال 2018 بود که شرکت فیسبوک، برنامه ای با ساختار واتساپ اما کارکردی متفاوت را منتشر کرد. اسم این برنامه واتساپ بیزنیس بود. قصد تولید برنامه واتساپ بیزینس ایجاد ارتباط مناسب بین متشریان و صاحبان کسب و کار است. در ادامه به بررسی چند مورد از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیاتی که در واتساپ بیزینس وجود ندارد، می پردازیم.

  1. پیام تبریک

اگر شما با برنامه واتساپ کار کرده باشید، می دانید که این اپلیکیشن توانایی فرستادن پیام تبریک به صورت هوشمندانه ندارد. اولین ویژگی واتساپ بیزینس، ویژگی ارسال پیام تبریک است. این امکان به کاربران اجازه تنظیم پیام تبریک خودکار می دهد. از بین ویژگی های مهم واتساپ بیزینس، فرصت ارسال پیام تبریک از خاص ترین آن هاست که می توان برای هرکدام از افراد شخصی سازی کرد. با تنظیم این قابلیت شما می توانید برای هرکدام از افرادی که بیش از 14 روز با آن ها تعامل نداشتید، پیام تبریک ارسال کنید.

  1. برچسب

اگر از افراد موفق، مهم ترین دلایل موفقیتشان را بپرسید، مطمعنا سازماندهی و برنامه‌ریزی یکی از مهمترین آن هاست. یکی از تفاوت های بارزی که بعد از چند دقیقه کار با واتساپ بیزینس متوجه می شویم، توانایی گذاشتن برچسب بر حساب های مختلف است. این قابلیت در واتساپ عادی وجود ندارد. شما به کمک این برچسب ها، که امکان انتخاب رنگ های متنوع برای انواع برچسب ها را دارد، می توانید حساب های خود را سازماندهی کنید. علاوه بر این، به کمک این روش شما می توانید سفارشات خود را به راحتی پیگیری کنید. واتساپ بیزینس با معمولی تفاوت های زیادی دارد، ولی انتخاب نمایه یا برچسب یکی از مهم ترین آن هاست.

ویژگی های مهم واتساپ بیزینس

  1. سرعت در پاسخ

در مشاغل و کسب و کارها، ممکن است از افراد سوال های تکراری زیادی از حساب های مختلف پرسیده شود. پاسخ دهی به سوال های تکراری می تواند تا حد زیادی از زمان شما را بگیرد. واتساپ بیزینس برای جلوگیری از این اتلاف وقت، به افراد این امکان را می دهد تا بتوانند در یک زمان به سوالات تکراری پاسخ دهند؛ به جای اینکه در زمان های جداگانه به سوالات تکراری پاسخ دهند.

  1. تنظیمات شخصی

هر کسب و کاری با توجه به شرایط، دارای آدرس محل کار، ساعت کاری، کاتالوگ و مواردی از این قبیل می باشد. واتساپ بیزینس با بکارگیری این ویژگی ها، فضا را برای کسب و کارهای مختلف بیشتر از قبل آماده کرده است.

امید محبوبی

بیش از 16 سال از اولین کسب و کار اینترنتی من میگذره. روزایی که با 100 هزار تومن اون هم به صورت شراکتی! فروشگاه اینترنتی فروش فیلم و سریال رو به نام BuyIrani راه اندازی کردم. طی این سال‌ها کسب و کارهای آنلاین دیگری هم راه اندازی کردم و در استارتاپ‌های جذابی سابقه فعالیت داشتم. الان هم می‌خوام تجربیاتم رو که تنها با عشق و علاقه بدست آمد نه تحصیلات مرتبط آکادمیک در مجموعه خودم باهاتون به اشتراک بزارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا