چهار ویژگی اصلی گوگل ادوردز (AdWords)

از سال 2007 میلادی، کمپانی گوگل اقدام به تبلیغات گسترده برای کسب و کارهایی که در فضای مجازی نیز حضور دارند نمود

چهار ویژگی اصلی گوگل ادوردز (AdWords)

از سال 2007 میلادی، کمپانی گوگل اقدام به تبلیغات گسترده برای کسب و کارهایی که در فضای مجازی نیز حضور دارند نمود؛ این کمپانی که بزرگ ترین و پر بازدید ترین موتور جستجوی جهان را دارا می باشد؛ در دو نوع کلیکی و بنری به نمایش تبلیغات مشتریان خود می پردازد. گوگل ادوردز (Google AdWords) یا گوگل ادز (Google Ads) که یکی از قوی ترین روش های بازاریابی اینترنتی به شما می رود، باعث می شود که تبلیغات و صفحات سایت شما همیشه در بالای لیست های جستجو قرار گیرد. البته گوگل به ازای نمایش تبلیغ شما هزینه ای دریافت نمی نماید، بلکه به ازای هر کلیکی که روی تبلیغ شما می شود، هزینه ی آن از حساب گوگل شما کسر خواهد شد. کسب و کارهای زیادی در فضای مجازی در رقابت تنگاتنگ با یکدیگر می باشند و این تبلیغات در گوگل، می تواند به سان برگ برنده ای برای شغل شما مفید قرار گیرد.

گوگل ادوردز ویژگی های زیادی دارد و هر کدام از این ویژگی ها تاثیرات خاص و مثبت خود را بر روی کسب و کار شما دارند. در این نوشتار به بیان چهار ویژگی مهم آن می پردازیم.

  • ملحقات در تبلیغات

برخی تبلیغات حجم و طول بیشتری نسبت به تبلیغات دیگر دارند؛ علت این امر استفاده از ملحقات در تبلیغات گوگل می باشد. با استفاده از این ملحقات می توانید به کاربران امکان این را بدهید تا با شماره شما تماس بگیرند، موقعیت جغرافیایی خود را به آن ها نشان بدهید، و یا با استفاده از متنی کوتاه، به بیان ویژگی هایی بپردازید که شما را از سایرین مستثنی می نماید.

  • سفارشی کردن گوگل ادوردز

این ویژگی زمانی به کار می آید که شما دارای محصولات مشابهی در یک سطح می باشید؛ با استفاده از ویژگی سفارشی کردن گوگل ادوردز می توانید این امکان را فراهم کنید تا مخاطبان و مشتریان با جستجو کردن کلمه ی مورد نظرشان به محصول مشخصی دست پیدا کنند. این ویژگی همچنین به شما امکان ارائه ی پیشنهادات جدیدتان را نیز خواهد داد.

چهار ویژگی اصلی گوگل ادوردز (AdWords)

  • دانلود مستقیم برنامه(App) در AdWords

این ویژگی به شما این امکان را می دهد چنانچه کسب و کار شما دارای یک نرم افزار می باشد، مشتریان بتوانند به راحتی و با یک کلیک آن دانلود کرده و از آن بهره مند گردند. این ویژگی احتمال دانلود شدن برنامه شما را بالا برده و قدم های واسطه مانند بازدید از سایت و پیدا کردن لینک دانلود و در نهایت دانلود برنامه تان را کاهش می دهد.

  • ویرایش Ad word

این ویژگی، در واقع یک نرم افزار رایگان برای کامپیوتر می باشد که به شما کمک می نماید تا حساب های چندگانه ی خود را مدیریت نمایید و هر زمان که خواستید آن ها را ویرایش کنید. با استفاده از این نرم افزار می توانید بخش های مختلف حساب کاربری تان را به صورت هم زمان مشاهده کنید، ویرایش کنید و یا ویرایش حذف یا دوباره اعمال کنید. همچنین این نرم افزار از طریق کلید واژه ها، مخاطبان و مشتریان را به سایت شما رهنمود می سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا