10 افزونه رایگان برای سئو وردپرس

با این 10 افزونه سئو وردپرس را منفجر کنید!

توسعه دهندگان، وبلاگ نویسان و مشاغل از استفاده از افزونه های بهینه سازی موتور جستجوی وردپرس (SEO) سود می برند. افزونه های موثر وردپرس محتوا را برای رتبه بندی بالا در موتورهای جستجو، افزایش ترافیک آنلاین و ارائه محتوای با کیفیت برای تجربه بهتر بازدیدکننده بهینه می کنند. با این حال، کاربران وردپرس با 10 افزونه برتر SEO رایگان وردپرس، وب سایت های وردپرس را بهتر بهینه می کنند تا کسب و کار را تقویت کنند و عملکرد وب سایت را افزایش دهند. مهمتر از آن، برنامه های کاربردی استفاده از افزونه های سئو وردپرس به توسعه دهندگان و شرکت ها این امکان را می دهد تا ترافیک بهتری را افزایش دهند و با رقبا رقابت کنند. صرف نظر از مقیاس سازمانی و SEO کارآمد، افزونه ها رتبه بندی موتورهای جستجوی گوگل را افزایش می دهند و کاربران بیشتری را قادر می سازند تا سایت های وب و موبایل با کیفیت بالا را پیدا کنند.

اغلب، کاربران وردپرس که با افزونه‌های سئو محبوب‌تر کار می‌کنند، متوجه پیشرفت‌هایی در سایت‌های وردپرس خود می‌شوند، اما برای ارائه خدمات بیشتر برای رسیدن به اهداف تجاری، به افزونه‌های جایگزین متکی هستند. سایت های وردپرسی که از 10 افزونه برتر SEO رایگان وردپرس استفاده می کنند، طراحی خود را با افزونه های بهینه سازی سئو داخلی، فنی و خارج از صفحه بهبود می بخشند.

به طور خاص، توسعه‌دهندگان و کسب‌وکارهای وردپرس بر برنامه‌های افزودنی تمرکز می‌کنند که به کاربران در بهبود محتوا در پلت‌فرم‌های وردپرس و نصب افزونه‌های SEO در صفحه کمک می‌کنند. برای مثال، افزونه‌های سئوی درون صفحه، عناوین، متا تگ‌ها، اسنیپت‌ها را بهتر تعریف می‌کنند و بهینه‌سازی محتوا را برای افزایش ترافیک بازدیدکنندگان آنلاین ارائه می‌کنند. به همین دلیل، همیشه هوشمندانه است که بینش بیشتری در مورد نحوه بهینه‌سازی تگ‌های عنوان متا وردپرس برای سئو کسب کنید. با این حال، افزونه‌های فنی بیشتر SEO، فناوری‌ها را برای بهینه‌سازی سرعت صفحه، تغییر مسیرها، canonical و hreflangs بهتر ادغام می‌کنند. از سوی دیگر، کاربران وردپرس همچنین با افزونه‌های سئوی خارج از صفحه کار می‌کنند تا سرعت سایت، سازگاری با موبایل، ساختارهای پیوند داخلی و نشانه‌گذاری‌های ساختار یافته را بهبود بخشند.

1. افزونه Yoast SEO

از لیست برترین افزونه های رایگان سئو وردپرس، افزونه Yoast SEO یک افزونه شناخته شده برای توسعه دهندگان و مشاغل وردپرس است. در مورد موتورهای جستجو، این نرم افزار به خوبی با گوگل و بینگ کار می کند تا محتوا را در موتورهای جستجوی مختلف رتبه بندی کند. همچنین، Yoast SEO فناوری‌های جستجو را برای بهبود ارتباط با پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی برای افزایش ترافیک کلی سایت ادغام می‌کند. مهمتر از همه، افزونه ابزارهایی را برای تقویت محتوا برای تعامل بهتر خواننده ارائه می دهد. به عنوان مثال، توسعه دهندگان وردپرس سازگاری، اتصال و کیفیت سایت ها را با کنترل مستقیم بیشتر ابزارهای سیستم مدیریت محتوا (CMS) افزایش می دهند. با Yoast SEO، کاربر وردپرس به راحتی بهینه سازی محتوای روی صفحه، توضیحات متا، کلمات کلیدی، برچسب ها و برچسب های عنوان را پیکربندی می کند. علاوه بر این، بسته همه‌جانبه، تشخیص سئوی به‌روز را برای محتوای سطح بالا با شاخص‌های خوانایی و سئو، نقشه‌های سایت، و ساختار و ابزارهای نشانه‌گذاری بهتر ارائه می‌دهد.

2. Rank Math

به عنوان یک توصیه، Rank Math یک بسته سئو منبع باز All-in-one برای پلتفرم های وب وردپرس است. از صفحه افزونه های وردپرس، شهرت برنامه افزودنی از تولید ترافیک آنلاین ثابت و ابزارهای مفید SEO ناشی می شود. صاحبان وب سایت وردپرس می توانند وظایف جستجو را از طریق ابزارهای مختلف بهبود سئو در صفحه بهبود بخشند. برای توضیح بیشتر، Rank Math ویژگی های ریچ اسنیپت را برای بهینه سازی محتوا و سئو عنوان ادغام می کند. به عنوان مثال، کاربران وردپرس عناوین محتوا را در وب سایت های وردپرسی پیکربندی می کنند تا در موتورهای جستجوی گوگل رتبه بالاتری داشته باشند. کاربران عناوین محتوای برچسب را به عنوان مقاله، کتاب، دوره آموزشی، رویداد، آگهی شغلی یا موسیقی ارائه می کنند. در موارد دیگر، کاربران عناوین محتوا را به عنوان محصول، دستور غذا، رستوران، ویدیو یا شخص برچسب گذاری می کنند. برچسب های دیگر شامل بررسی، خدمات یا برنامه نرم افزاری است. علاوه بر این، Rank Math کاربران را قادر می سازد تا ویژگی های پیوندهای محتوا را ویرایش کنند. برای توضیح، کاربرانی که لینک‌هایی را در محتوای خود به اشتراک می‌گذارند، می‌توانند پیوند را به تب جدید باز کرده و گزینه “rel=” NoFollow را اضافه کنند. به طور خاص، این ویژگی ها باعث صرفه جویی در زمان کاربران وردپرس برای پیکربندی پیوندها در سایت های خود بدون نصب افزونه های اضافی یا تعبیه دستی ویژگی های برنامه نویسی در نرم افزار ویرایش HTML سایت های وردپرس می شود. به عنوان یک مزیت، Rank Math برای توسعه دهندگان وردپرس با عناصر تولید نقشه سایت خودکار، افزودن ویژگی هدف خودکار = ”خالی” به لینک ها سودمند است. با این ویژگی ها، کاربران وردپرس لینک ها را تصحیح می کنند تا در پنجره های جدید صفحات وب نمایش داده شده با نشانگرهای خطا یا نگهداری باز شوند. برای نتایج سئوی بالاتر، تنظیمات پیوند از داخل نرم افزار Rank Math به توسعه دهندگان وردپرس امکان می دهد تا ترافیک را به محتوا و سایت های تبلیغاتی بیشتری هدایت کنند. با توجه به تغییر مسیرها، Rank Math ویژگی هایی را برای معماری سایت و ویرایش فایل robots.txt انجام می دهد.

3. Schema Rich Snippets

در مرحله بعد در لیست، Schema Rich Snippets ابزارهای مفید SEO را در یک بسته همه کاره با کاربران وردپرس به اشتراک می گذارد. افزونه SEO با تاکید بر بهبود نرخ کلیک، سایت های وردپرس را با ویژگی های پیشرفته برای محتوا و برچسب های سئو بهینه می کند. با Schema Rich Snippets، توسعه دهندگان وردپرس رتبه بندی ستاره ها، تصاویر و لینک های وابسته را بهتر در موتورهای جستجوی گوگل نمایش می دهند.

این افزونه SEO، داده های قطعه بین عناوین صفحه و سرصفحه با نتایج موتور جستجوی تعریف شده تر رتبه خوبی برای بهبود دید وب سایت وردپرس دارد. کاربران وردپرس با هدف قرار دادن کلمات کلیدی و برچسب هایی که مرتبط ترین و سئو دوستانه برای موتورهای جستجوی گوگل هستند، نشانه گذاری ها را در سایت های وردپرس بهبود می بخشند. در نتیجه، ترافیک آنلاین بیشتری در وب سایت ها ظاهر می شود، در حالی که کاربران وردپرس کیفیت محتوایی را توسعه می دهند که به سایر صفحات وب، رسانه ها و پیوندها مرتبط است.

4. فشرده ساز تصویر Smush

افزونه های سئو رتبه بندی محتوا را با ابزارهای بهبود کیفیت محتوا بالا می برند. با جزئیات بیشتر، ابزارهای بهینه سازی رسانه فشرده سازی تصویر Smush برای وردپرس به طور دقیق رسانه ها را در سایت های موبایل و دسکتاپ بازسازی می کنند تا زمان بارگذاری را بهبود بخشند. با استفاده از این پسوند، کاربران وردپرس به سرعت حجم داده های فایل و رسانه را کاهش می دهند و در عین حال تصاویر با کیفیت بالا را برای بازدیدکنندگان حفظ می کنند. به زبان ساده، این افزونه تشخیص را بر روی تمام رسانه های محتوای وب سایت انجام می دهد و با اختصاص پیکسل های اندازه مناسب به رسانه، داده های سرور پسند بیشتری تولید می کند. در نتیجه، به نظر می‌رسد که وب‌سایت پیچیدگی کمتری دارد و در موتورهای جستجوی Google رتبه بالاتری دارد و در عین حال تجربه کاربر را افزایش می‌دهد.

5. A3 Lazy Load

افزونه A3 Lazy Load برای سایت‌های وردپرسی محتوا و رسانه‌های دوستدار سئو بیشتری تولید می‌کند. این افزونه خاص فناوری بهینه سازی خود را برای ساختار رسانه های مختلف از انیمیشن ها، تصاویر و ویدیوها گسترش می دهد. این افزونه به عنوان یک افزونه ساده برای استفاده در وردپرس، زمان بارگذاری صفحه سایت را با نمایش محتوا در رابط ها به جای بازیابی کل وب سایت، در صورت درخواست افزایش می دهد. به طور خاص، توسعه دهندگان و مشاغل وردپرس عملکرد بهتر وب سایت را با آزمایش صفحه شناسایی می کنند. اینها نتایج بهتری را در کاهش اندازه صفحه، زمان بارگذاری کمتر و درخواست های ارسالی کمتر صفحه نشان می دهد. از نظر سئو، محتوا و رسانه برای موتورهای جستجوی گوگل و ترافیک آنلاین، جستجوگرتر و کاربرپسندتر می شوند.

6. ShortPixel

بعد، ShortPixel یک پلاگین عملکرد صفحه وب سئو است که به صورت رایگان در وردپرس موجود است. ابزارهای فشرده سازی محتوا مانند ShortPixel مزایای بهینه سازی موتور جستجو را برای توسعه دهندگان وردپرس ارائه می دهند. به طور خاص، این فناوری ها باعث افزایش تعامل کاربر، رتبه بندی موتور جستجوی گوگل و عملکرد کلی وب سایت می شوند. با Shortpixel، کاربران وردپرس یک راه حل سئوی عملکرد وب سریع و ساده با راه اندازی آسان و نتایج رضایت بخش پیدا می کنند. این برنامه افزودنی خدمات فشرده‌سازی را برای JPG، PNG، GIF، WebP و PDF در گالری‌ها، کتابخانه‌های رسانه و وب‌سایت‌ها ارائه می‌دهد. در حالی که نسخه رایگان ShortPixel برای اکثر عملیات Worpdress کافی است، کاربران وردپرس همچنین این گزینه را دارند که برای استفاده بیشتر از خدمات اشتراک فشرده سازی تصویر کوتاه، بزرگ و XXL استفاده کنند. پس از ورود به سیستم، نصب افزونه ساده است. ابتدا، کاربران وردپرس کلید API خود را در افزونه Shortpixel SEO WordPress خود ارائه می دهند. دوم، کاربران تنظیمات را برای رفع نیازهای فشرده سازی تنظیم می کنند. به عبارت ساده تر، نوع فشرده سازی “کاهش” به کاربران وردپرس امکان می دهد رسانه ها را به کمترین نرخ فشرده سازی تغییر دهند در حالی که “lessless” تصاویر با کیفیت بالاتر را با کاهش داده تولید می کنند. ثالثاً، کاربران با درگیر کردن گزینه “پیکسل کوتاه انبوه” در زیر تب رسانه وردپرس، به فرآیند فشرده سازی رسانه متعهد می شوند. در نهایت، کاربر پس از اجرای افزونه بهینه سازی فشرده سازی، بهینه سازی سئو محتوا و رسانه را آغاز می کند.

7. W3 Total Cache

به عنوان یک توصیه دیگر، W3 Total Cache یک افزونه عملکرد بهینه سازی وب برای وردپرس است. ابتدا، این فناوری اطلاعات را بر روی پلتفرم‌های وردپرس جمع‌آوری می‌کند و سپس برای جلوگیری از تأخیر در زمان بارگذاری، آن‌ها را با کارایی بیشتری ذخیره می‌کند. برای گسترش، W3 Total Cache پشتیبانی از CDN را ارائه می‌کند و اسکریپت‌ها را با CSS، HTML، JavaScript و کش مرورگر ترکیب می‌کند. در اکثر سناریوها، برای کاربران سودمند است که به دنبال خدمات سئو حرفه ای باشند تا به بهترین نحو عملکرد وردپرس را حفظ کنند و حول اهداف تجاری بهینه شوند. افزونه W3 Total Cache زمان بارگذاری سریع‌تری را برای وب‌سایت‌ها تضمین می‌کند. با نمایش بخش‌هایی از مقاله برای بازدیدکنندگان، وب‌سایت سریع‌تر بارگیری می‌شود و رسانه‌ای با کیفیت بالاتر تولید می‌کند. سرعت بارگذاری سریع وب سایت وردپرس به خوبی با موتورهای جستجوی گوگل کار می کند و تجربه بازدیدکنندگان را برای ترافیک سایت آنلاین افزایش می دهد. به عنوان یک مزیت، افزونه نرم افزار وردپرس با برنامه های کاربردی وب و موبایل سازگار است.

8. Easy Table of Content

برای مدیریت بهتر محتوا و ابزارهای مناسب برای بازدیدکنندگان، افزونه Easy Table of Contents سایت های وردپرس را بهینه می کند. برنامه افزودنی یک جدول از مطالب برای پست ها، صفحات و پست های سفارشی در سرصفحه محتوا ایجاد می کند. برای طراحی بهتر وردپرس، این افزونه ساده و مفید چندین تم را برای بهبود سایت های وردپرس ارائه می دهد. چندین صفحه وب در یک سایت وردپرس رتبه بالاتری دارند و کاربران بیشتری را با محتوای وردپرس درگیر می کنند. همانطور که بازدیدکنندگان بیشتری به صفحات وب بیشتری در سایت های وردپرس می روند، عملکرد کلی سایت در رتبه بندی موتورهای جستجو افزایش می یابد.

9.  Sucuri

استفاده از افزونه های امنیتی وب سایت همچنین نتایج بهتر سئو را برای وردپرس ارتقا می دهد. سایت های. بیشتر، سایت‌هایی که افزونه‌های بهینه‌سازی امنیتی ندارند، در معرض افت قابل توجهی در رتبه‌بندی موتور جستجوی گوگل و ترافیک آنلاین بالقوه هستند. به عنوان یک راه حل مبتنی بر ابر، کاربران وردپرس به حفاظت، نظارت، پاسخ به حادثه و خدمات افزایش عملکرد، فایروال برنامه های وب (WAF) متعدد دسترسی دارند. بیشتر مشکلات ناشی از بازدیدکنندگانی است که کیفیت محتوای وب را کاهش می دهند. این بدان معناست که بازدیدکنندگان لینک های بی ربط یا رتبه پایین را در سایت های وردپرس تبلیغ می کنند. توسعه دهندگان وردپرس از استفاده از افزونه Sucuri SEO سود می برند. این افزونه خدماتی را برای نظارت بر فعالیت های مشکوک در سایت ها و جلوگیری از هرزنامه و هک ارائه می دهد. این برنامه افزودنی همچنین از از دست رفتن داده ها جلوگیری می کند و کاربران را تشویق می کند تا از داده ها پشتیبان گیری معمولی انجام دهند. به طور کلی، به دلیل نگهداری اضافی و ابزارهای امنیتی از صفحات موبایل شتاب (AMP) برای وردپرس، ترافیک بیشتری در وب سایت ها ظاهر می شود.

10. AMP برای وردپرس

در مقیاس موبایل، AMP برای وردپرس، سایت‌های وردپرس را با برنامه‌های موبایل سازگارتر و کاربردی‌تر می‌کند. با چارچوب AMP، کاربران وردپرس در موتورهای جستجوی گوگل رتبه خوبی دارند. طراحی عملکرد اپلیکیشن موبایل را افزایش می دهد. افزونه AMP SEO زمان بارگذاری سریعتر و افزایش ترافیک کاربران تلفن همراه را ترویج می کند. علاوه بر این، بهینه‌سازی اپلیکیشن موبایل حضور آنلاین را برای وب‌سایت‌ها و سایت‌های موبایل افزایش می‌دهد. همچنین محتوا باعث بهبود کیفیت سایت های وردپرسی می شود. در نهایت، اپلیکیشن های موبایل در موتور جستجوی گوگل سئو دوستانه تر می شوند.

نتیجه گیری:

زمانی که کاربران وردپرس وب‌سایت‌ها، محتوا و رسانه‌ها را با افزونه‌های موثر سئو دوست بهینه می‌کنند، توسعه‌دهندگان و کسب‌وکارهای وردپرس مزایای زیادی را تجربه می‌کنند. با این 10 افزونه برتر SEO رایگان وردپرس، کاربران رتبه وب سایت و موبایل را در موتور جستجوی گوگل افزایش می دهند. این فناوری ها باعث افزایش کیفیت محتوا و رسانه در سایت های وردپرسی می شود. علاوه بر این، افزونه‌های SEO تجربه کاربری بهتری را برای ترافیک آنلاین موجود و بالقوه فراهم می‌کنند. افزونه‌های سئو، برچسب‌ها، سرصفحه‌ها و قطعه‌ها را برای موقعیت بهتر محتوا، صفحات وب و پست‌ها اضافه می‌کنند. محتوا بهتر در موتورهای جستجوی متعددی که مخصوص نیازهای مصرف کننده است، ادغام می شود. به طور کلی، راه اندازی صحیح سئو و برنامه های افزودنی بهتر به کسب و کارها در رسیدن به اهداف کمک می کند. پلاگین های سئو با استفاده آسان و موثر طراحی وردپرس را بهبود می بخشد و عملیات تجاری را بهبود می بخشد.

امید محبوبی

بیش از 16 سال از اولین کسب و کار اینترنتی من میگذره. روزایی که با 100 هزار تومن اون هم به صورت شراکتی! فروشگاه اینترنتی فروش فیلم و سریال رو به نام BuyIrani راه اندازی کردم. طی این سال‌ها کسب و کارهای آنلاین دیگری هم راه اندازی کردم و در استارتاپ‌های جذابی سابقه فعالیت داشتم. الان هم می‌خوام تجربیاتم رو که تنها با عشق و علاقه بدست آمد نه تحصیلات مرتبط آکادمیک در مجموعه خودم باهاتون به اشتراک بزارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا